Aktualijos

2019 01 18

DĖL INTERNETO SVETAINĖS WWW.NERUKYSIU.LT VIEŠINIMO

DĖL INTERNETO SVETAINĖS WWW.NERUKYSIU.LT VIEŠINIMO

2019 01 17

Projektas „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialinė integracija“

Projektas „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialinė integracija“

2018 08 28

DĖL VALSTYBINĖS LIGONIŲ KASOS PRIE SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS VYKDOMOS INFORMACINĖS KAMPANIJOS „ŽINOTI SVEIKA“

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – VLK) nuo 2018 metų rugpjūčio 20 d. toliau vykdo visuomenės informavimo kampaniją „Žinoti sveika“. Šiuo projektu siekiama neatlygintinai ir neribotą laiką informuoti visuomenę apie ligonių kasų veiklą, šviesti ją aktualiomis sveikatos apsaugos, privalomojo sveikatos draudimo sistemos, šeimos medicinos, racionalaus vaistų vartojimo, prevencinių programų, sveikatos priežiūros paslaugų, kurių išlaidos apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, ir kitomis svarbiomis temomis. Visuomenės informavimas vykdomas pasitelkiant vaizdo komunikaciją, t. y. transliuojant vaizdo medžiagą – filmus, socialinę reklamą, informacinius klipus, infografikus – specialiuose ekranuose.

2018 05 25

Ligonių kasos kompensuos kokybiškesnius ir brangesnius klausos aparatus

Gerėja klausos aparatų prieinamumas pacientams. Nuo šiol klausos sutrikimų turintys žmonės, galės naudotis kokybiškesniais ir brangesniais klausos aparatais, kurių įsigijimo išlaidos kompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.

2018 05 04

Apdovanoti nusipelnę Lietuvos medicinos darbuotojai

Trečiadienį, gegužės 2 dieną, Vilniaus rotušėje vyko tradicinis Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) organizuojamas renginys, skirtas pagerbti ir padėkoti labiausiai nusipelniusiems medikams – gydytojams, slaugytojams ir sveikatos apsaugos darbuotojams.

2018 05 04

Medikų renginyje – Utenos miesto garbės piliečio vardas žydų kilmės išeiviui

Paskutinio balandžio mėnesio penktadienio vakarą Utenos kultūros centras buvo pilnas išsidabinusių ir šypsenomis pasipuošusių medicinos darbuotojų. Profesinės Lietuvos medicinos darbuotojų šventės proga čia jau tradiciškai susirinko trijų Utenos gydymo įstaigų – VšĮ Utenos ligoninės, VšĮ Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro (toliau – Utenos PSPC) ir Šv. Klaros palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės (toliau – Šv. Klaros ligoninė) – darbuotojai. Šiųmetės šventės pagrindiniu akcentu tapo išskirtinis įvykis – Utenos miesto garbės piliečio vardo suteikimas iš Utenos kilusiam ir JAV šiuo metu gyvenančiam garsiam gydytojui kardiologui Nobelio taikos premijos laureatui Bernardui Lounui.

2018 04 26

DANTŲ PROTEZAVIMAS: AR GALIMA SAVO VIETĄ UŽLEISTI GIMINAIČIUI?

Vis dažniau žmonės teiraujasi, ar vietoj vieno šeimos nario, jau esančio dantų protezavimo eilėje, paslaugas galėtų gauti kitas šeimos narys, kuris lygiai taip pat yra eilėje. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai teigia, kad perleisti savo eilės kitiems šių paslaugų laukiantiems žmonėms negalima.

2019 03 09

Duris atvėrė naujas ir modernus mamografijos kabinetas

VŠĮ Utenos ligoninė kovo 8 d. šventė! Duris atvėrė naujas ir modernus mamografijos kabinetas. Moderniausia įranga leis greitai ir efektyviai atlikti tyrimus. Tarptautinės moters dienos proga svarbu ne tik gėlių puokštė, bet ir atidus dėmesys Moters sveikatai!

2018 01 25

TARPTAUTINIS BENDRADARBIAVIMAS ‘‘2014-2020 METŲ EUROPOS KAIMYNYSTĖS PRIEMONĖS LATVIJOS, LIETUVOS IR BALTARUSIJOS BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMA‘‘

  Pagal programą ‘‘2014-2020 METŲ EUROPOS KAIMYNYSTĖS PRIEMONĖS LATVIJOS, LIETUVOS IR BALTARUSIJOS BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMA‘‘ vykdomas tarptautinis bendradarbiavimas su Baltarusijos miesto Gardino klinikinės apskrities ligonine. Sausio 18 d. Utenos ligoninėje lankėsi svečiai iš ...

2017 09 11

Ligonių kasos: kas žinotina sugrįžtantiems lietuvių emigrantams?

Nors emigruojančiųjų iš Lietuvos daugėja, tačiau nemažai žmonių ir sugrįžta. Ką verta žinoti apie privalomąjį sveikatos draudimą sugrįžtantiems gyventi į Lietuvą? Kaip laiku pasirūpinti savo privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) ir gauti teisę į apdraustiesiems teikiamas sveikatos priežiūros paslaugas? Pradėkite nuo gyvenamosios vietos deklaravimo

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8