Aktualijos

2018 03 09

Duris atvėrė naujas ir modernus momografijos kabinetas

VŠĮ Utenos ligoninė kovo 8 d. šventė! Duris atvėrė naujas ir modernus momografijos kabinetas. Moderniausia įranga leis greitai ir efektyviai atlikti tyrimus. Tarptautinės moters dienos proga svarbu ne tik gėlių puokštė, bet ir atidus dėmesys Moters sveikatai!

2018 01 25

TARPTAUTINIS BENDRADARBIAVIMAS ‘‘2014-2020 METŲ EUROPOS KAIMYNYSTĖS PRIEMONĖS LATVIJOS, LIETUVOS IR BALTARUSIJOS BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMA‘‘

  Pagal programą ‘‘2014-2020 METŲ EUROPOS KAIMYNYSTĖS PRIEMONĖS LATVIJOS, LIETUVOS IR BALTARUSIJOS BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMA‘‘ vykdomas tarptautinis bendradarbiavimas su Baltarusijos miesto Gardino klinikinės apskrities ligonine. Sausio 18 d. Utenos ligoninėje lankėsi svečiai iš ...

2017 09 11

Ligonių kasos: kas žinotina sugrįžtantiems lietuvių emigrantams?

Nors emigruojančiųjų iš Lietuvos daugėja, tačiau nemažai žmonių ir sugrįžta. Ką verta žinoti apie privalomąjį sveikatos draudimą sugrįžtantiems gyventi į Lietuvą? Kaip laiku pasirūpinti savo privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) ir gauti teisę į apdraustiesiems teikiamas sveikatos priežiūros paslaugas? Pradėkite nuo gyvenamosios vietos deklaravimo

2017 02 14

„Sodros“ žinia nemokantiems PSD įmokų

20 tūkstančių asmenų susimokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas vėluoja 11-12 mėnesių. Ši skola – 5,7 milijonai eurų – vasario pradžioje bus išieškota priverstiniu būdu, jei skolininkai jos nepadengs iki sausio 31 dienos. „Tai – tik dalis asmenų, turinčių savarankiškai mokėti PSD įmokas, tačiau šios prievolės nevykdantys. Net jei žmogus šiuo metu gyvena ir dirba ne Lietuvoje, tačiau apie tai nepateikė jokios informacijos „Sodrai", Gyventojų registrui ar Valstybinei mokesčių inspekcija, įmokos jam yra skaičiuojamos, o laiku nesumokėtos – išieškomos priverstine tvarka. Ši sankcija netrukus bus pritaikyta ir visoms didesnėms nei 1 mėnesio skoloms", ­­– teigia Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos direktoriaus pavaduotojas Ježy Miskis. Pasak jo, visi PSD skolininkai šiomis dienomis į savo asmenines „Sodros" paskyras gyventojams gavo priminimus apie nevykdomą prievolę ir raginimą padengti įsiskolinimą.

2017 02 14

KĄ TURI ŽINOTI TĖVELIAI APIE SVEIKATOS DRAUDIMĄ?

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad tam tikrais atvejais žmonės, norėdami nemokamai gauti gydymo paslaugas ir išvengti nesusipratimų gydymo įstaigose, turėtų atvykti į teritorinę ligonių kasą (TLK) ir pateikti reikiamus dokumentus dėl jų privalomojo sveikatos draudimo (PSD) patvirtinimo. Nepaisant to, kad žmogus turi teisę į draudimą valstybės lėšomis, jis pats turėtų pasirūpinti deramu dokumentų sutvarkymu.

2016 12 06

KVIEČIAME VISAS BESILAUKIANČIAS MAMYTES Į SEMINARĄ

,,Natūralus maitinimas: įgūdžiai ir žindymo privalumai"

2016 04 26

NACIONALINIS TRANSPLONTACIJOS BIURAS

Nacionalinis transplantacijos biuras prie SAM (toliau – Biuras) kviečia donorines ligonines prisidėti prie audinių, ląstelių ir organų donorystės ir transplantacijos temos sklaidos. Ligoninės interneto svetainę aplanko žmonės.

2016 03 29

SPARČIAI TRUMPĖJA SĄNARIŲ KEITIMO OPERACIJŲ EILĖS

Lietuvos gydymo įstaigose, kuriose atliekamos kelio ir klubo sąnarių keitimo operacijos, trumpėja šių operacijų laukimo eilės, nes pacientai gerokai greičiau nei anksčiau sulaukia kelio ir klubo sąnarių endoprotezų.

2016 03 03

SENJORŲ NEATSAKINGUMAS ILGINA DANTŲ PROTEZAVIMO EILES

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) šiais metais jau išsiuntė pirmuosius kvietimus protezuoti dantis asmenims, laukiantiems eilėje ligonių kasų lėšomis apmokamo dantų protezavimo. Pirmojo ketvirčio kvietimai išsiųsti kiek anksčiau nei pernai, o lyginant 2015 ir 2016 metų pirmąjį ketvirtį, šį vasarį kvietimų sulaukė maždaug trečdaliu daugiau asmenų.

2016 03 03

TRYS TAISYKLĖS: KAIP GAUTI NEMOKAMĄ SPECIALISTO KONSULTACIJĄ

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) nuolat primena, kad privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) apdrausti žmonės, už gydymą neturi mokėti iš savo kišenės. Jei gydymo įstaigoje prašoma susimokėti, savo teises žinantys pacientai turėtų klausti „Kodėl turiu mokėti?" ir pirmiausia teirautis dėl gydymo, už kurį mokėti nereikia.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7