Aktualijos

2012 11 15

KĄ VERTA ŽINOTI GRĮŽTANTIEMS IŠ UŽSIENIO

Užsienyje darbo emigrantų iš Lietuvos gausu, tačiau yra ir grįžtančių. Ką verta žinoti apie privalomąjį sveikatos draudimą grįžtantiems į Lietuvą? Kaip laiku pasirūpinti savo privalomuoju sveikatos draudimu ir gauti teisę į apdraustiesiems teikiamas sveikatos priežiūros paslaugas?

2012 10 25

PRADĖTA SKIEPYTI NEMOKAMA SEZONINIO GRIPO VAKCINA

97 177 sezoninio gripo vakcinos dozės, nupirktos Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, jau pristatytos į 474 šalies sveikatos priežiūros įstaigas. Ši vakcina pasiekė poliklinikas, ligonines bei globos ir slaugos namus – visas įstaigas, pateikusias paraiškas šiai vakcinai gauti. Šiemet buvo nupirkta prancūziška gripo vakcina „Vaxigrip“ (gamintojas „Sanofi Pasteur“).

2012 10 15

Supaprastinta siuntimų į reabilitacijos įstaigas tvarka

Valstybinei ligonių kasai prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) patobulinus privalomojo sveikatos draudimo informacinę sistemą „Sveidra“ atsirado galimybė supaprastinti siuntimų į reabilitacijos įstaigas išdavimų tvarką. Tad nuo spalio 1 d. pacientams, kuriems skiriamas reabilitacinis gydymas stacionariose sveikatos priežiūros įstaigose ar sanatorijose, nebereikia patiems vykti į teritorinę ligonių kasą (TLK) pažymos, patvirtinančios jų teisę į kompensaciją už minėtą gydymą.

2012 09 11

Studijuojantieji užsienyje pažymas ligonių kasai turi pateikti kasmet

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) informuoja, kad studentai, priėmę kvietimus studijuoti Europos Sąjungos šalių, Norvegijos, Islandijos, Lichtenšteino ar Šveicarijos aukštųjų mokyklų dieniniuose skyriuose, prasidėjus naujiems mokslo metams turėtų nepamiršti pasirūpinti privalomuoju sveikatos draudimu Lietuvoje, jei nori, grįžę į savo šalį, gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis apmokamas sveikatos priežiūros paslaugas.

2012 06 14

Užregistruoti 58 nauji ŽIV infekcijos atvejai

Publikavimo data: 2012-06-13 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, per penkis pirmus šių metų mėnesius Lietuvoje užregistruoti 58 nauji ŽIV infekcijos atvejai, tarp kurių 16 moterų ir 42 vyrai. Pernai ...

2012 03 02

Kaip gauti nemokamą akių lešiuką

VALSTYBINĖ LIGONIŲ KASA
PRIE SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS
PRANEŠIMAS
___________________________________________________________________________________
Data: 2012 m. kovo 1 d.
Kontaktai: ...

2012 02 29

Valstybinės ligonių kasos informacija

VALSTYBINĖ LIGONIŲ KASA
PRIE SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS
PRANEŠIMAS
___________________________________________________________________________________
Data:             2012 m. vasario 22 d.
Kontaktai:     Valstybinės ligonių kasos prie SAM
                      Ryšių su visuomene skyriaus ...

2012 02 28

Projektas mirtingumui ir neigalumui mažinti

Projektas „Mirtingumo ir neįgalumo nuo traumų
ir kitų išorinių mirties priežasčių mažinimas VšĮ Utenos ligoninėje“ Projekto įgyvendinimo metu (2010-03-30 – 2012-02-29) atlikti vidaus rekonstravimo darbai ortopedijos - traumatologijos, priėmimo ...

2012 02 21

Mūsų tikslas

teikti pacientams mokslu ir pažangiausiomis technologijomis pagrįstas, saugias, kokybiškas, atitinkančias pacientų poreikius ir interesus bei jų lūkesčius sveikatos priežiūros paslaugas, užtikrinant informacijos apie pacientus privatumą, pagarbą ir orumą santykiuose ...

2012 02 21

Mes siekiame tapti

pažangia, atitinkančia XXI amžiaus Europos Sąjungos standartus, siekiančia sveikatos priežiūros aukštos kokybės, optimalių sąlygų pacientams ir darbuotojams, ligonine.
Pagal pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymą, pacientas turi teisę ...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7