Akušerijos - ginekologijos sektorius


 

Kontaktai ir informacija

Kūdikio pasisotinimo sąlygos

Naujagimiui palankios ligoninės (NPL) iniciatyva

Netaisyklingo krūties apžiojimo padariniai

NPL - programa

Priežastys, dėl kurių kūdikis verkia ar atsisako krūties

Žindymo privalumai

   

 AKUŠERIJOS IR GINEKOLOGIJOS SEKTORIUS


Skyriuje yra 13 vienviečių arba dviviečių lovų, jaukios palatos. Didelis patogumas moterims – kiekvienoje palatoje įrengtas dušas ir tualetas.

Šiuolaikiškai rekonstruotos patalpos, modernios gimdyklos ir šviesios palatos visiškai patenkins pacienčių poreikį jaustis patogiai ir jaukiai.
Jei mamytės pageidauja, galime pasiūlyti ir palatą geresnėmis, namų aplinką atitinkančiomis sąlygomis (yra dvivietė lova, televizorius, šaldytuvas, atskiras dušas ir tualetas).

Šioje palatoje su šeima visą parą gali pasilikti ir susipažinti ar prisiminti tėčio pareigas vyras. Palata yra mokama, paros kaina 15 eurų.

ATVYKSTANT GIMDYTI REIKIA TURĖTI:

ASMENS DOKUMENTUS;
CHALATĄ;
ŠLEPETES;
NAKTINIUS MARŠKINIUS AR PIŽAMĄ;
DANTŲ ŠEPETĖLĮ;
DANTŲ PASTĄ;
ŠUKAS;
MUILA, ŠAMPŪNA;
RANKŠLUOSTI;
TUALETINIO POPIERIAUS;
ASMENS HIGIENOS PRIEMONES;
KITUS ASMENIŠKAI BŪTINUS DAIKTUS;
KITAIS GIMDYMUI REIKALINGAIS DAIKTAIS BEI PRIEMONĖMIS PASIRŪPINSIME MES.


Mūsų gimdyklos yra vienvietės, taigi, gimdysite jaukiai įrengtoje, tik Jums vienai skirtoje gimdykloje. Šalia Jūsų visada gali likti vyras, mama, sesuo ar kitas Jums artimas žmogus. Jūs galėsite susikurti ir Jums jaukesnę aplinką gimdykloje pagal savo pageidavimus (pasirinkti apšvietimą, muziką ar tylą, masažinę vonią). Gimdymo metu galėsite pasirinkti ir Jums tinkamą padėtį. Jei reikia, galima epidūrinė nejautra.

Esame pasiruošę visoms gimdymo komplikacijoms, turime reikalingas priemones, medikamentus, aukšta personalo kvalifikacija. Atliekamos ekstrinės ir planinės operacijos. Netrukus turėsime  HYSTEROSKOPĄ

Mes turime Palankios naujagimiams ir mamyčių ligoninės vardą ir laikomės tokioms ligoninėms būtinų principų: emociniam tarpusavio ryšiui stiprinti naujagimiai po gimdymo visada lieka su mamytėmis, naujagimiai guldomi į lovytę ant ratukų, kuri gali būti šalia mamytės lovos. Kiekvienoje palatoje yra įrengta signalizacija, todėl į kiekvieną Jums kilusį klausimą ar neaiškumą bus atsakyta tuojau pat.

Per metus gimdo vidutiniškai 350 vietinių ir aplinkinių rajonų moterų. Skyriuje darbuojasi patyrę gydytojai: neonatologai,ginekologai ir akušerės. Gerą pacienčių priežiūrą užtikrina visą parą dirbantis akušerių postas, naujagimių slaugytojos.

KONTAKTAI

Ginekologija - (8 389) 63 839
Akušerija - (8 389) 63 840