Skausmo kabinetas

Skausmo gydymo kabineto dienos stacionare atliekamos intervencinės skausmo gydymo procedūros. Prireikus, taikomas invazinis skausmo gydymas telerentgeno pagalba. Šios intervencinės procedūros atliekamos operacinėje. Adatų pagalba pasiekiamas skausmo židinys, suleidžiami vaistai.
Taip pat taikomas ir konservatyvus medikamentinis gydymas bei konsultuojami ligoniai.
Skausmo gydymo kabineto dienos stacionare gydomi pacientai, kenčiantys lėtinius intensyvius varginančius skausmus, kurių trukmė ilgesnė kaip 3 mėn. Dažnai čia patenka pacientai praėję gydymo kursą kitose ligoninėse, arba po neurochirurginių operacijų, tačiau išlikus išreikštam skausmo sindromui, pereinančiam į lėtinio skausmo ligą.
Registruotis reikia konsultacijų  poliklinikos registratūroje su gydytojo siuntimu. Siuntimą parašyti gali bet kuris gydytojas, taip pat ir šeimos gydytojas.
Taip pat reikia pridėti rentgenogramas, kompiuterinės tomografijos ar magnetinio rezonanso nuotraukas su aprašymu. Siuntime turi būti nurodyta, koks gydymas buvo taikytas iki šiol, kokie vaistai buvo vartoti. Taip pat atlikti bendri kraujo ir šlapimo tyrimai, nurodyti gretutiniai susirgimai.
Pacientus konsultuoja gydytojai anesteziologai-reanimatologai.

Registracija telefonu - (8 389) 63 861