Radiologijos skyrius

Utenos ligoninėje veikia 4 radiologinius tyrimus atliekantys kabinetai. Ligoninės stacionaro radiodiagnostiniame kabinete 2003 metais sumontuotas Italijoje pagamintas radiodiagnostikos aparatas MERCURI, kuriuo atliekami visi rutininiai tyrimai: plaučių, kaulų, stuburo ir kt. bei specialūs - intaveninės urografijos, storosios ir plonosios žarnų tyrimai ir kt.
2004 metais buvo instaliuotas kompiuterinės tomografijos FILIPS markės aparatas, kuris 2010metų pradžioje pakeistas tobulesniu  16 sluoksnių pjūvius atliekančiu SIEMENS markės kompiuteriniu tomografu SOMATOM. Šiuo aparatu turime gersnes galimybes ištirti ne tik galvos smegenis ir stuburą bet ir krūtinės ląstą, pilvo organus, jų kraujagysles.
Ligoninės operacinėje veikia Vokiškas C lanko tipo aparatas rentgeno
kontrolei operacijos metu. Jis taip pat naudojamas Skausmo gydymo kabinete - jo pagalba tiksliau atliekamos nervų šaknelių blokados. Jis taip pat naudojamas retrogradiniu būdu tiriant tulžies takus.
Poliklinikoje veikia 2 radiodiagnostiniai kabinetai. Atliekami rutininiai tyrimai, kuriuos skiria šeimos gydytojai, chirurgai, traumatologai, mamografiniai tyrimai, tame tarpe ir vykdoma atrankinė profilaktinė krūties vėžio programa moterims nuo 50 iki 69 metų.
Konsultacijų poliklinikoje sumontuotas itališkas radiodiagnostinis aparatas APOLO.
Radiologijos skyriaus darbuotojų nuolatinis rūpestis - tyrimus atlikti taip, kad pacientas gautų kuo mažesnę spindulių dozę, o tyrimas būtų informatyvus. Tam yra sukurtas "Kokybės vadovas", kuriuo vadovaudamiesi laiku atliekame įrangos patikras, keliame savo kvalifikaciją, laikomės radiacinės saugos reikalavimų.
Maloniai kviečiame tirtis mūsų ligoninės radiologijos skyriaus kabinetuose. Radiologijos technologės dirba ir skubius tyrimus stacionaro radiologijos kabinete atlieka visą parą.