Skausmo klinika

Utenos skausmo gydymo dienos stacionare atliekamos  intervencinės skausmo gydymo procedūros. Esant reikalui, taikomas invazyvinis skausmo gydymas telerengeno pagalba. Šios intervencinės procedūros atliekamos operacinėje. Adatų pagalba pasiekiamas skausmo židinys, suleidžiami vaistai.
Taip pat taikomas ir konservatyvus medikamentinis gydymas, bei konsultuojami ligoniai.
Šiame skausmo dienos stacionare gydomi pacientai, kenčiantys lėtinius intensyvius varginančius skausmus, kurių trukmė ilgesnė kaip 3 mėn. Dažnai čia patenka pacientai praėję gydymo kursą kitose ligoninėse, arba po neurochirurginių operacijų, tačiau išlikus išreikštam skausmo sindromui, pereinančiam į lėtinio skausmo ligą.
Registruotis reikia Utenos antrinio lygio konsultacinės  poliklinikos registratūroje su gydytojo siuntimu. Siuntimą parašyti gali bet kuris gydytojas, tuo pačiu ir šeimos gydytojas.
Taip pat reikia pridėti rengenogramas, kompiuterinės tomografijos ar magnetinio rezonanso nuotraukas su aprašymu. Siuntime turi būti nurodyta, koks gydymas buvo taikytas iki esamo laiko, kokie vaistai buvo vartoti. Taip pat atlikti bendri kraujo ir šlapimo tyrimai, nurodyti gretutiniai susirgimai.
Pacientus konsultuoja gydytojas anesteziologas-reanimatologas Jurijus Blakunovas.

Registracija telefonu - (8389) 63861