Diagnostikos kabinetai
- Titulinis
- Skyriai
- Konsultacijų poliklinika
- Diagnostikos kabinetai
Konsultacijų poliklinikoje veikia diagnostikos kabinetai, kuriuose atliekamos spirometrijos, veloergometrijos, krio procedūros, audiogramos, EKG, encefalogramos, optinės koherentinės tomografijos, endoskopijos, echoskopijos, radiologiniai tyrimai ir kt.
Skausmo gydymo kabinetas
Skausmo gydymo kabinetas, tai yra specializuotas kabinetas, kuriame konsultuojami ir gydomi pacientai, kenčiantys stiprų užsitęsusį skausmą, kai skausmo nepavyksta numalšinti įprastomis priemonėmis. Čia patenka pacientai praėję gydymo kursą ligoninės stacionare, po neurochirurginių operacijų išlikus išreikštam skausmo sindromui, pereinančiam į lėtinio skausmo ligą.
Pacientai konsultuojami ambulatoriškai, invazinės procedūros taikomos dienos stacionaro sąlygomis (pacientai tą pačią dieną po procedūrų išleidžiami namo).
Kuo mes ypatingi
Su skausmu susiduriame dažnai. Dažniausiai jis praeina pasveikus. Kartais, užsitęsus problemai, arba kai liga yra sunkiai pagydoma, skausmas gali lydėti ilgą laiką ir sukelti daug fizinių kančių, psichologinių problemų, turėti netgi socialinių ir ekonominių pasekmių. Todėl stiprų, varginantį ar ilgai trunkantį skausmą būtina gydyti, tam, kad jis netrukdytų džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Tam ir esame.
Ką siūlome pacientams
Skausmo gydymo kabineto dienos stacionare atliekamos intervencinės skausmo gydymo procedūros. Prireikus taikomas invazinis skausmo gydymas telerentgeno pagalba. Šios intervencinės procedūros atliekamos operacinėje. Adatų pagalba pasiekiamas skausmo židinys, suleidžiami vaistai. Taip pat taikomas ir konservatyvus medikamentinis gydymas bei konsultuojami ligoniai.
Registruotis reikia Konsultacijų poliklinikos registratūroje su šeimos ar kito gydytojo siuntimu. Taip pat reikia pridėti rentgenogramas, kompiuterinės tomografijos ar magnetinio rezonanso nuotraukas su aprašymu. Siuntime turi būti nurodyta, koks gydymas buvo taikytas iki šiol, kokie vaistai buvo vartoti. Taip pat atlikti bendri kraujo ir šlapimo tyrimai, nurodyti gretutiniai susirgimai.
- nugaros skausmas (kaklo, krūtinės, juosmens, kryžmens, uodegikaulio skausmas);
- galvos skausmas (galvos skausmas kylantis iš kaklinės stuburo dalies, raumenų, pakaušinio nervo neuralgija);
- miofascinis skausmas;
- radikulopatijos skausmas;
- sąnarių skausmas;
- periferinių nervų ar jų rezginių skausmas (pvz., neuropatijos, neuralgijos);
- lėtinis pooperacinis skausmas;
- visceralinis (pvz., lėtinio pankreatito, lėtinis dubens skausmas);
- kompleksinis regioninio skausmo sindromas;
- fantominis skausmas;
- onkologinių ligų sukeltas skausmas.