Seimo narių vizitas

2024 - 09 - 05

Vakar Utenos ligoninėje apsilankė Seimo nariai Irena Haase, Edmundas Pupinis ir Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys Linas Slušnys. Su ligoninės direktoriumi Tomu Saladžiu ir direktoriaus pavaduotoju medicinai Linu Šikarsku Seimo nariai aptarė aktualias sveikatos priežiūros problemas regionuose, ypatingą dėmesį skirdami naujų gydytojų pritraukimui į Uteną, ligoninės modernizavimui bei finansavimo didinimui. Geriatrijos skyriuje Seimo nariai ne tik susipažino su naujausia įranga, bet ir pabendravo su medicinos personalu, pasidomėjo jų kasdienybės iššūkiais.

Šis vizitas yra svarbus ženklas, kad valstybė atkreipia dėmesį į regioninių ligoninių problemas ir yra pasiryžusi ieškoti sprendimų, kurie pagerintų sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą Utenos regiono gyventojams.